День пам’яті академіка Д.І.Яворницького

5 серпня 2018 р. біля стін Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Івановича Яворницького відбулися урочистості, приурочені до 78-ої річниці з дня смерті вченого.

Захід розпочався з молебна, проведеного єпископом Дніпровським та Криворізьким Симеоном. Тримали слово директор історичного музею Надія Капустіна та завідувач Меморіального будинку-музею Яна Тимошенко. Також у ході заходу було нагороджено переможців першого етапуу учнівсько-студентського конкурсу есе та відеороликів “Хто вони – Герої Міста-на-Дніпрі?”.

А на завершення музиканти нашого міста – старосвітський бандурист Микола Шапа, керівник обрядово-народного театру “Родослав” Наталя Онищенко та козак Петро Ткаченко Соловейко виконали українські народні й козацькі пісні, які так любив Дмитро Яворницький.

У Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбувся День відкритих дверей – більше ста осіб відвідало садибу вченого та виставку «Ідоли та Герої Міста-на-Дніпрі» у День пам’яті Козацького Батька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.